Wasze blogi!

Chciałabym bardzo, żebyście tutaj udostępniali swoje blogi a nie spamowali mi pod rozdziałami. Ok? Wolałabym abyście mi napisali krótki opis bloga i dopiero podali linka. Więc zapraszam!!

11 komentarzy:

 1. Hej! Mamy specjalny konkurs dla pisarzy! Jeśli piszesz - zgłoś się.
  Słowem wstępu
  Konkurs jest castingiem do wzięcia udziału w projekcie NWK (Napiszmy Wspólną Książkę). Najlepsi autorzy, w zależności ile prac nadejdzie, dostaną się do projektu i podejmą się zadania współpracy. Mogą przejść nawet wszyscy, to zależy od stylu i poziomu opowiadania. Zachęcamy osoby, które już trochę piszą i nie robią podstawowych błędów. Nie wymagamy tutaj pisarzy, spokojnie.
  Kilka słów o NWK.
  Projekt polega na pisaniu rozdziałów w czasie 2 tygodni od opublikowania poprzedniego. To znaczy, że pierwszy rozdział publikuję ja. Wszyscy uczestnicy dostają ogólny zarys fabuły, bardzo ogólny. Wszystko zmieniacie wy. Dlaczego? Bo to wy tworzycie historię. Po moim rozdziale, pierwsza osoba z kolejki (co nie będzie miało znaczenia, kto był lepszy w castingu, nie martwcie się) pisze kolejną część tworząc jakąś cząstkę fabuły. Potem ja to publikuję i idziemy dalej. Tak do samego końca kolejki, a potem od nowa. Wszystko będzie wyjaśnione w regulaminie.
  NWK ma na celu rozwijanie wyobraźni, wzmacnianie się w pisaniu, bo sztuka to trudna, oraz poprawia umiejętność pracy w zespole.
  http://recenzowisko-blogow.blogspot.com/p/konkurs.html

  OdpowiedzUsuń
 2. Spis Fanfiction z Idolami
  http://spisffzidolami.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Zapraszam na:

  http://criminal-fanfiction-nh.blogspot.com/

  Niall Horan wciela się w chłopaka, który sam przeszedł wiele, a teraz stara się pomagać innym. Jego głównym celem jest pomoc niejajkiej Bailee Lorens, która została niedawno została zgwałcona. Stara si jej pomóc i dociec kto jej to zrobił, a to trudne jeżeli ona nic nie pamięta. Okaże się, że prawda jest bliżej niż myśli.

  OdpowiedzUsuń
 4. Zapraszam na mojego drugiego bloga ;)

  http://you-are-my-demon.blogspot.com/

  Odwiedzałam moją babcie w Nashville. Mieszkam w Atlancie, więc droga zajmuje mi ponad 4 godziny. Szczerze? Nienawidzę tam jeździć, no ale cóż zrobić? Kocham moją babcie. Och, z tego wszystkiego zapomniałam się przedstawić. Nazywam się Willow Fields. Mam 17 lat, prawko i własne Audi. Ten samochód to całe moje życie. Kocham motoryzację, umiem naprawić silnik i poskładać samochód od zera. Moja mama nie jest zadowolona z tego zajęcia, ale pozwala mi rozwijać swoją pasję do wszelkich pojazdów.
  Mieszkam na przedmieściach, obok Gresham Park. Uwielbiam tam chodzić. Jest zawsze spokojnie, szczególnie nocą. Gdy byłam jeszcze rozkapryszoną małolatą zawsze, gdy pokłóciłam się z mamą przychodziłam właśnie tam.
  Wracając do podróży. Zostały mi jeszcze 3 godziny jazdy. Nagle poczułam mocne szarpnięcie. Auto zaczęło wirować we wszystkie strony. Próbowałam opanować moje Audi, ale na nic to się zdało. W końcu wylądowałam przy barierce, hamując z piskiem opon. A raczej tego co z nich zostało.
  Ktoś musiał rozłożyć na ulicy coś w stylu kolczatki. Teraz te zasrane gimbusy myślą, że rozwalenie kogoś samochodu jest śmieszne. Niech ja się tylko dowiem czyja to sprawka to wyciągnę takie odszkodowanie, że będą płacić do końca swojego nic wartego życia. Miałam szczęście, że nikogo nie było na drodze, bo jestem pewna, że spowodowałabym karambol.
  Nie mam ze sobą aż czterech zapasowych kół, więc na nic mi się zda wymienienie jednego. Zadzwonię po pomoc drogową. Kurwa! Telefon rozładowany. Dlaczego zawsze najgorsze historię przydarzają się mi?
  Do najbliższego motelu jest jakaś godzina drogi na piechotę. Poradzę sobie, w końcu mam niezłą kondycję. Zaczęłam iść w kierunku motelu i wtedy zatrzymał się obok mnie jakiś samochód.

  - Zgaduję, że tamten rozwalony samochód należy do ciebie, Showty?

  OdpowiedzUsuń
 5. Zapraszam na:

  http://criminal-fanfiction-nh.blogspot.com/

  Niall Horan przeżył w swoim życiu, więcej niż niejeden dorosły, a teraz stara się pomagać innym. Jego głównym celem jest pomoc nie jajkiej Bailee Lorens, która została niedawno została zgwałcona. Stara si jej pomóc i dociec kto jej to zrobił, a to trudne jeżeli ona nic nie pamięta. Okaże się, że prawda jest bliżej niż myśli.

  OdpowiedzUsuń
 6. Lekkie fanfiction z Ashtonem Irwinem w roli głównej.
  Amelia Hood to nastolatka, która ma w życiu cel. Chce zostać aktorką i ma na to spore szanse. Najlepsza okazją jest przedstawienie jej grupy teatralnej przygotowane z okazji zakończenia roku szkolnego. Wszystko idzie po jej myśli aż do czasu, gdy na scenie zjawia się Ashton Irwin. Chłopak nie cieszy się dobrą opinią i istnieje ku temu wiele powodów. Czy jego występek zrujnuje jej marzenia? A może raczej wprowadzi do życia ich obojga coś nowego?
  http://takeshelter-ff.blogspot.com/
  _
  Blog cudownej Dee, polecam. ♥

  OdpowiedzUsuń
 7. Fan fiction, które pokazuje jak ludzie potrafią być okrutni i o sile prawdziwej miłości, oraz wsparcia i zrozumienia.
  http://scarlett-evan.blogspot.com/
  Serdecznie zapraszam!

  OdpowiedzUsuń
 8. zapraszam: http://luuxyaa98.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 9. Zajrzyj na bloga w pełni poświęconemu opowiadaniu o Justinie: http://believe-in-lovee.bloblo.pl/, przeczytaj, skomentuj, zakochaj się, chciej więcej!

  Ściskam mocno,
  believe-in-lovee

  OdpowiedzUsuń
 10. http://babyyouaremyaddiction.blogspot.com/?m=1 zapraszam ♥♥ Mam problem a tym problemem jesteś ty. Chciałbym powiedzieć że Cię nienawidzę ale nie mogę. To tak cholernie trudne widzieć cię szczęśliwą beze mnie. Jesteś moim uzależnieniem ale nie chcę z nim walczyć. Jedyne o co chce walczyć to ty.

  OdpowiedzUsuń
 11. Hailey Williams to realistka, która nieświadomie przyciąga kłopoty. Uważa, że ostatni rok to etap, który planowała przeżyć w miarę spokojnie wraz ze swoimi dwoma przyjaciółkami. Wszystko rujnuje się wtedy, gdy już w trzecim tygodniu szkoły trafia do szkolnego aresztu wraz ze szkolnym złym chłopakiem, który może wcale nie jest taki zły.

  Louis Tomlinson to szkolny zły chłopiec, który z wyboru jest wielkim kłopotem. Ostatni rok jest dla niego niczym innymi, jak kolejnymi imprezami ze swoimi równie nieprzyjemnymi kumplami. Wszystko rujnuje się wtedy, gdy po raz kolejny w trzecim tygodniu szkoły trafia do szkolnego aresztu wraz z irytującą brunetką, która może wcale nie jest taka irytująca.

  Banalne, prawda?

  WATTPAD: https://www.wattpad.com/myworks/55533145-awkward-meeting-in-detention-l-t-s-g
  BLOGSPOT: http://zoey-kat-ff-33.blogspot.com/

  Zapraszam serdecznie :) ♥
  #Lucky.

  OdpowiedzUsuń